Marmara Cam Balkon
   Site Haritasi   Ana Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle

Neden Cam Balkon

 

Sistemimiz, hayatımızın büyük bölümünün geçtiği evlerin daha işlevsel kullanılması için düşünülmüştür. Aslında evimizin parçası olan balkonlarımızın sadece yazın kullanılan alanlar olması rahatsız edicidir. Cam balkon kapama sistemimiz sayesinde; binamızın dış görünüşü güzelleşmekte, balkonlarımız atıl kalmaktan kurtulmakta, evimiz soğuk ve sıcağa karşı tampon özelliği kazanmakta ve özellikle küçük çocuklarımızın emniyeti sağlanmaktadır.
 
Geniş renk seçeneği ve ürün yelpazesi ile kullanıcılara her türlü ortamı kapama olanağı sağlanır. Kullanım alanı son derece geniştir. Estetiğin ön planda tutulduğu cafeler, roofbarlar, geniş zemin alanlarına sahip oteller vb. çeşitli mekanlarda uygulanabilmektedir.
 
Güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapanmamış gibi mekanlardan yararlanılması sağlanır. Rüzgar, yağmur, kar, toz, vb. olumsuz hava koşullarında dış etkilerden korunması sağlanır.
   Marmara Cambalkon 2011 © www.marmaracambalkon.com
   Esentepe mah. Toros cad. Ilgaz sok. No: 38 Kartal/İSTANBUL
cambalkon, cam balkon, katlanır cam, katlanır cam balkon, kayar cam, kayar balkon camları, balkon camı, katlanan cam, teras camlama, balkon camlama, camlama, vitrin camlama, katlamlı cam, kırılır cam, katlanabilir cam, katlanabılır cam balkon, cam balkon kapama, cam balkon kapatma, ankara cam balkon, bursa cam balkon, istanbul cam balkon