Marmara Cam Balkon
   Site Haritasi   Ana Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle

Teknik Bilgi

 

Sistem özellikleri:
 
Marmara Cam Balkon Kapatma - boy cam Sistemlerinin yapısı alüminyum alt ve üst kasa , hareketli katlanabilir kanatlar, yönlendirici aparatlar, Temperli veya lamine cam , yalıtım malzemeleri şeffaf ve kıl fitillerden oluşmakta ve uygulama yapılan yerlerin istenildiği taktirde maksimum açılabilirlik özelliği sayesinde mekanlardan hiç kapatılmamış gibi faydalanılmasını sağlayan kullanışlı bir sistemdir. 
 
MARMARA CAM BALKON - KATLANIR KAPI VE BOY CAM SİSTEMLERİ müşterilerimizin mekanlarından tam kapasiteyle faydalanabilmeleri için tasarlanmış olup ihtiyaç , kullanım kolaylığı ve binanın yapısına göre uygulama özgürlüğü sunmaktadır.Bu sayede balkonlarınız yeniden şekillenip siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. 
 
Marmara Cam Balkon Kapatma - boy cam Sistemleri ev ve iş yerlerinizin dış çevreyle buluşmasını sağlayan balkon, teras, vitrin , cafe , veranda ve diğer özel alanların ayrılması için uygulanan tüm detay ve uygulama sorunlarını ortadan kaldıran, kullanıldığı alanlara panoramik bir görünüm sağlayan modern kullanımı ve temizliği son derece pratik bir sistemdir. 
 
Sistem kapalı konumda iken balkonunuzda hiçbir değişiklik yapılmamış gibi kullanım ve görünüm özgürlüğü sunar. Rüzgar , ses ,toz , yağmur kar, fırtına gibi dış etkenlerden maksimum koruma sağlar. 
 
Marmara cam balkon - boy cam sistemleri mekan sahiplerine balkon yada uygulama yapılan mekanlarından 4 mevsim istediği gibi faydalanma imkanı sağlamaktadır. 
 
Uygulamalarda alüminyum parçalarda sınırsız renk seçeneği imkanı ve camında değişik renk ve özelliklerde (Temper,Lamine , Reflekte ) uygulaması mümkündür.Ayrıca Cama istenen desen , resim fon veya logo baskıları uygulanabilir , güvenlik ve değişik amaçlara yönelik Film çekilebilir. Camlar: Temperlidir. Standart en 550 mm.- 750 mm. arasındadır. Camlar standart şeffaftır. Ayrıca opsiyonel olarak, şişecam standartlarında ve mevcutlarında olmak üzere renkli cam seçenekleri mümkündür. (füme, bronz, yeşil, refekte vb...) 
 
Profil: Sistemde alüminyum profiller kullanılmaktadır. Boya olarak (araba boyası kalitesinde ) eloktrastatik toz fırın boya ile ral serisi renk seçenekleri kullanılabilmektedir. 
 
Aksesuarlar: Cam aralarında özel şeffaf fitiller kullanılmaktadır. Kilitler kulp vb.. montaj aparatları, standarttır. Aksesuarlar doğrama rengine uygun olarak boyanabilir. Sistemde, alt ve üst tarafta iki sıra olmak üzere 1000'lik kıl fitil bulunmaktadır. Sistemde kullanılan teker makara ve diğer çalışır malzemeler prinç ve polyamidedir. 
 
Montaj: Sipariş tarihi itibari ile 7-20 gün sonra uzman personel tarafından yapılmaktadır. Montaj süresi yapıya ve m2'ye göre değişmektedir. Profil çevresi, anti bakteriyel silikon ile iç ve dış taraf olmak üzere dört tarafı izole edilmektedir. Balkon yapısına uygun montaj ve uygulamalar yapılır.
   Marmara Cambalkon 2011 © www.marmaracambalkon.com
   Esentepe mah. Toros cad. Ilgaz sok. No: 38 Kartal/İSTANBUL
cambalkon, cam balkon, katlanır cam, katlanır cam balkon, kayar cam, kayar balkon camları, balkon camı, katlanan cam, teras camlama, balkon camlama, camlama, vitrin camlama, katlamlı cam, kırılır cam, katlanabilir cam, katlanabılır cam balkon, cam balkon kapama, cam balkon kapatma, ankara cam balkon, bursa cam balkon, istanbul cam balkon